Signály, že vás skutočne miluje

Pozná to snáď každá. Stretnete skvelého muža, ale nie ste si celkom istá, či sa tešiť alebo zostať opatrná. Občas je mužská reč úplne jasná, občas potrebuje preložiť a možno je všetko ako má byť a v šťastí vám bráni iba strach.

pár

  1. Prvým jasným znakom je jeho záujem. Záujem o vás, čo robíte, aký ste mala deň. Už z prvého rozhovoru môžete vytušiť, či sa mu páčite ak sa jedná už o vzťah, je to jasný signál, že si vybral práve vás. Ak naopak na telefonáty, správy nereaguje a pri stretnutí ho zaujíma všetko ostatné, treba hľadať ďalej.
  2. Bojí sa. Každý muž, manžel, partner či otec to veľmi dobre pozná. Ochranársky pud je z hľadiska evolúcie základným mužským znakom, avšak žiaden z nich ním naplytvá zbytočne. Ak vás večer domov odprevadí, zavolá či ste v poriadku poprípade sa postará počas choroby, s takýmto mužom môžete rozhodne počítať.
  3.  Vaše šťastie je jeho šťastím. Hoci táto fráza znie ako klišé, žiaden muž, ktorý skutočne miluje nemá škodoradostné myšlienky. Nestresuje ho, ak sa vám darí v práci alebo ste mali pekný deň s deťmi, bola ste u kaderníka alebo vám zvýšili plat. Každý muž, ktorý to myslí vážne, bude mať radosť aj za vás a namiesto urážok ho to bude motivovať.

svoboda

  1. Má trpezlivosť,aj keď je to občas ťažké. To pozná každý chlap vo vzťahu, že nálady partnerky sú ovplyvňované nielen vonkajším vplyvom, ale aj hormónmi a preto občas je každá žena tou svojou najhoršou najzraniteľnejšou verziou, ale muž ktorý naozaj ľúbi bude mať pochopenie a nezareaguje agresívne, krikom alebo dokonca fyzickým atakom nech ho akokoľvek vyprovokujete. Každý partner vie, že ako aj on, ani jeho polovička nie je dokonalá.
  2. Veľmi dôležitým a absolútne jasným signálom je chovanie k ostatným ženám. Ak je v súkromí pozorný a milý avšak na verejnosti máte pocit že ste jeho susedka z tretieho, zrejme vo vzťahu k vám nemá úplne jasno. Môžete byť vo vzťahu krátko aj dlhoročne, správanie pred ostatnými a najmä ženami vám napovie o úcte z jeho strany.
  3. Jeden z najjasnejších bodov. Ak si vás predstavuje vo svojej budúcnosti, ste súčasťou plánov a nemusí ísť iba o rodinu, môžete sa tešiť. Či plánuje tri deti a dom so záhradou alebo zahraničnú cestu kvôli práci a zároveň nezabúda na rolu, ktorú v tom celom zohrávate, môžete si byť istá, že je to láska.

Back to Top