Doplnky k outfitu

Okuliare na šnúrke
Je to taká maličkosť, že si mnohí povedia, že nestojí ani za reč. Ale opak je pravdou- stačí k akýmkoľvek svojim aktuálnym slnečným alebo aj dioptrickým okuliarom dokúpiť alebo dokonca si vyrobiť nápadnú a niečím výraznú šnúrku. A razom sa obyčajný doplnok zmení na nápadný kúsok, ktorý skvele doplní váš outfit. A je jedno, či budete mať okuliare na očiach alebo len zavesené na krku. Je to typ okuliarov, ktoré majú zatmavené sklá, aby chránili oči pred jasným slnečným svetlom. Sú typickým doplnkom k opaľovaniu pri mori, ale bežne sa nosia po celé leto pri akomkoľvek pohybe vonku a tiež v zime pre ochranu pred ostrým slnkom na zasnežených horách. Vďaka rozličným obrúčkam a farebným odtieňom fungujú aj ako výrazný módny prvok preto ak k nim zvolíte správnu šnúrku, tento doplnok bude výraznejší a zaujme, každého..

modelka

Nákrčník
Akýkoľvek kabát, bundu, vestu či baloňák dokážu zmeniť na nepoznanie. Výborné sú aj tie, ktoré môžete dať na tričko alebo blúzku. Farebne sa môžete držať aj pri zemi – čierna, šedá, krémová. No skôr tie nápadnejšie kúsky urobia svoje- pokojne aj z umelej kožušiny. Takýto doplnok dokáže tiež oživiť akýkoľvek outfit a zvýrazní vašu módu..
 
Čelenka
Ak vám nevadí ju nosiť tak určite vám urobí veľkú službu. Ozdobí vašu korunu krásy a navyše má ešte jednu výhodu- pokojne ju môžete položiť aj na strapatú hlavu. Vytvorí dojem účesu a to s minimálnou námahou. Čelenka môže mať rôzne využitie. Väčšinou sa nosí na čele alebo vo vlasoch ako praktická pomôcka, ktorá udrží vlasy z tváre, preto je vhodná ako športová pomôcka. Alebo sa využíva ako módny doplnok, v tom prípade, môže mať rôzne ozdoby a rozmanité farby. Čo môže skvele doplniť váš outfit.

kráska
 
Preto neváhajte a skúste niečo z týchto doplnkov dodať k vášmu outfitu a uvidíte sami, že výsledný efekt môže byť naozaj in.

4.0
03
Back to Top